top of page
  • pavlaavon7

Obnovující sérum Anew Power

Přibližte se k rozzářenější a zdravěji vypadající pleti!


Sérum Anew Power


Představujeme Vám pleťové sérum s patentovanou technologií Protinol™, která napomáhá podporovat 2 typy kolagenu a niacin, který přispívá k obnově pleťových buněk.


Redukuje viditelnost vrásek, zlepšuje pevnost, pružnost a odolnost pleti, minimalizuje póry a navrací pleti zářivý vzhled.


*Výsledky studie klinické účinnosti s 51 osobami. Všechny vykazovaly zlepšení alespoň v jednom z testovaných atributů.


Co je to Protinol?

Procesu stárnutí zabránit nedokážeme, avšak jej pomocí pravidelné péče a s použitím kvalitní kosmetiky můžeme alespoň zpomalit.


Protinol je patentovaná technologie, která může být obsažena v některých kosmetických přípravcích určených pro zralou pleť.


Tato unikátní látka v sobě spojuje vysoce účinnou kombinaci proteinu a retinolu. Již byly prokázány jedinečné výsledky, co se týče účinku protinolu na pleť. Díky tomu, že podporuje tvorbu kolagenu typu I a II, pomáhá posilovat vlastní strukturu pleti, která je tak pružnější, zdravější a mladistvější. Díky kosmetickým produktům s obsahem protinolu tak můžete výrazně zpomalit proces stárnutí a projevy s tím spojené.


Protinol navíc také zvyšuje hladinu hydratace pleti, která je pro její zdravý a mladistvý vzhled velmi důležitá. Tato látka je v oblasti péče o pleť velmi ceněná, a to především z důvodu ověřených účinků v boji proti stárnutí pleti.Jak používat sérum Anew Power?


Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pleť. Následně použijte omlazující denní nebo noční krém Anew.


100 % žen prokázalo viditelné výsledky v klinické studii


Přejít na produkt.7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page